III Pasłęcki Duathlon Leśny Śladami Stanisława Pankalli

Wyniki 23.04.2016:

Pobierz:  format pdf, format doc

 

Kliknij na nagłówek kolumny aby posortować

 

Wyniki II Pasłęcki Duathlon Leśny

MiejsceNumer
startowy
Nazwisko i imięRocznikPłećKategoriaWynik
1 14 OŁOWSKI JAKUB 1984 M TRI NEGU 57.58
2 12 RUTKOWSKI KAROL 1996 M KM BIKE team Elbląg 59.03
3 43 Dobosik Damian 1988 M Elbląskie Ustawki Szosowe 1.00.44
4 65 MAKSYMOWICZ TOMASZ 2000 M MKS TRUSO ELBLĄG 1.01.34
5 4 SZAFRAŃSKI ADRIAN 1998 M Team MUSTANG Pasłęk 1.02.29
6 17 OŁOWSKI KAMIL 1982 M   1.03.27
7 25 CIESIELSKI WITOLD 1973 M   1.05.08
8 9 MIECZKOWSKI TOMASZ 1978 M Team MUSTANG Pasłęk 1.05.34
9 75 Antoniak Krzysztof 1976 M   1.05.59
10 47 JARECKI GRZEGORZ 1995 M MSK Truso Elbląg 1.06.11
11 32 OLSZEWSKI ADAM 1971 M   1.06.49
12 30 Brzozowski Piotr 1981 M   1.07.31
13 23 KRYGIELSKI KRZYSZTOF 1975 M Biegam bo nie lubię 1.08.07
14 80 BRZOZOWSKI FRANCISZEK 1992 M Brzozowski Team 1.08.28
15 39 DĄBROWSKI DAMIAN 1993 M   1.08.52
16 78 MAKSYMOWICZ MARCIN 1979 M   1.09.16
17 69 SYDORUK ALEKSANDER 1970 M RDLP Olsztyn MTB Team 1.09.24
18 76 STYCZEŃ ROMAN 1971 M   1.09.46
19 70 BANKA ARKADIUSZ 1978 M GIT Team Elblag 1.10.11
20 72 ELMINOWSKI WOJCIECH 1962 M   1.10.20
21 45 RYDECKI KAROL 1960 M   1.10.31
22 34 KONDRATOWICZ BARTEK 1978 M Team MUSTANG Pasłęk 1.11.13
23 11 KALISZEWSKI MARIUSZ 1977 M   1.13.23
24 1 TYSZECKI MICHAŁ 1999 M PASŁĘK MUSTANG BIKE 1.13.26
25 54 JABŁONOWSKI KRZYSZTOF 2000 M MKS TRUSO ELBLĄG 1.13.53
26 52 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW 1968 M GIT Team Elbląg 1.14.00
27 51 LOREK KINGA 1998 K MKS TRUSO ELBLĄG 1.14.06
28 22 BIELENICA BEATA 1982 K TRI NEGU 1.14.10
29 8 MELANIUK MAGDALENA 1985 K   1.14.13
30 58 MAKSYMIUK MARTA 1988 K GIT Team Elbląg 1.14.28
31 77 MAKSYMOWICZ ANNA 1980 K   1.14.50
32 56 PUTKOWSKI RAFAŁ 1975 M GIT Team Elbląg 1.15.06
33 73 TUŃSKI JACEK 1965 M   1.15.20
34 28 RYCHLEWSKI ADRIAN 2000 M   1.16.15
35 5 ZARZEKA MICHAŁ 1988 M Team MUSTANG Pasłęk 1.16.57
36 21 BURCHART DAWID 1996 M Brzozowski Team 1.17.24
37 13 TOMIAŁOJĆ ANDRZEJ 1982 M   1.17.33
38 67 MICHAŁOWSKI REMIGIUSZ 2000 M MKS TRUSO ELBLĄG 1.17.38
39 71 SZNAZA TADEUSZ 1959 M GIT Team Elbląg 1.17.40
40 55 ZALEWSKI JAROSŁAW 1986 M GIT Team Elbląg 1.18.03
41 42 RAPACKI MATEUSZ 1998 M Team MUSTANG Pasłęk 1.18.22
42 26 SEŃKO PIOTR 1979 M Active Malbork 1.18.45
43 64 BITNIOK KAROL 2000 M MKS TRUSO ELBLĄG 1.18.52
44 27 RYCHLEWSKI TOMASZ 1975 M   1,19.24
45 49 MATUSIAK MIŁOSZ 2001 M MKS Truso Elbląg Triathlon 1.19.27
46 2 Woźnowski Maciej 1999 M Team MUSTANG Pasłęk 1.19.40
47 16 ZALEŚKIEWICZ IGA 1985 K   1.19.42
48 10 BIEGAJSKI ARKADIUSZ 1979 M   1.19.44
49 37 SOBOCIŃSKA OLGA 1979 K pożarnicy.pl 1.19.47
50 18 ŚLĘZAK ADAM 1989 M OSP Pogrodzie 1.19.50
51 38 SOBOCIŃSKI KAMIL 1982 M pożarnicy.pl 1.21.00
52 29 DUDZIŃSKI TOMASZ 1974 M   1.21.04
53 66 MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF 2003 M MKS TRUSO ELBLĄG 1.22.02
54 35 KONDRATOWICZ KATARZYNA 1979 K Team MUSTANG Pasłęk 1.22.07
55 3 TUNIEWICZ AGNIESZKA 1976 K KB BiegamBoLubię Pasłęk 1.22.21
56 53 TOŁWIŃSKI TYMOTEUSZ 2000 M MKS TRUSO ELBLĄG 1.22.40
57 46 GLAUBERT WERONIKA 2000 K MKS Truso 1.22.53
58 74 PEPLIŃSKI PIOTR 1971 M   1.23.33
59 7 RAPACKI GRZEGORZ 1974 M KB BBL Pasłęk 1.23.44
60 31 RYCHLEWSKI RADOSŁAW 1978 M   1.24.17
61 24 KRYGIELSKA ELŻBIETA 1979 K Biegam bo nie lubię 1.24.20
62 50 Sanecki Przemysław 1990 M KB BiegamBoLubię Pasłęk 1.24.26
63 59 JABŁONOWSKI WOJCIECH 1974 M GIT Team Elbląg 1.25.09
64 20 STASIAK PATRYCJA 1980 K   1.25.39
65 63 DREWCZYŃSKI HUBERT 2001 M MKS TRUSO ELBLĄG 1.25.59
66 68 KUREK WOJCIECH 1982 M   1.27.03
67 33 OLSZEWSKA KARINA 1977 K   1.27.18
68 19 JASIULEWICZ IZABELA 1983 K   1.28.12
69 60 ROKICKA JULIA 2000 K MKS TRUSO ELBLĄG 1.29.36
70 40 JANKOWSKA BEATA 1979 K   1.32.00
71 61 ŻBIKOWSKA WERONIKA 2001 K MKS TRUSO ELBLĄG 1.33.37
72 41 RUCZYŃSKA KATARZYNA 1975 K   1.44.25
73 36 RUCZYŃSKI RADOSŁAW 1974 M Blvck Hole MTB TEAM 1.44.26

Dokumenty do pobrania:

  • oświadczenie prawnego opiekuna uczestnika zawodów III Pasłęckiego Duathlonu Leśnego -  doc , pdf
  • oświadczenie  uczestnika zawodów III Pasłęckiego Duathlonu Leśnego -  doc , pdf
  • regulamin  III Pasłęckiego Duathlonu Leśnego śladami Stanisława Pankalli -  doc , pdf

strona w budowie....

PROGRAM III PASŁĘCKIEGO DUATHLONU LEŚNEGO ŚLADAMI STANISŁAWA PANKALLI

  • 08.00-10.30 – rejestracja zawodników w Biurze Zawodów
  • 10.30 –10.50 - ustawianie zawodników w sektorach startowych, krótka odprawa techniczna
  • 11.00 – otwarcie zawodów i START Duathlonu
  • 13.00 – zamknięcie trasy
  • 13.15 – zakończenie zawodów, wręczenie nagród