III Pasłęcki Duathlon Leśny Śladami Stanisława Pankalli

Udostępnij:
FaceBook

Poniżej link do wyników VI Pasłęckiego MTB Maratonu

https://elektronicznezapisy.pl/event/3446/results.html

 

Udostępnij:
FaceBook

kociewie4Tegoroczna impreza odbył się 19 maja, tradycyjnie w lasach koło Szpęgawska.
Startujący mieli do wyboru dwa dystanse – 26 km i 52 km.Wybrałam ten dłuższy😁 Miałam do pokonania dwie rundy po 27 km. Wcześniejsze opady deszczu spowodowały, że na trasie było sporo błota, ale pogoda w dniu startu dopisała. Dojechałam do mety z czasem 2:34:53 jako pierwsza w swojej kat. wiekowej.

Udostępnij:
FaceBook

5W kwietniową niedzielę Wyścig Pięciu Jezior w Iławie zgromadził wielu fanów MTB. Trasa biegła w większości duktami leśnymi oraz drogami gruntowymi. To było bardzo dobre ściganie po malowniczych iławskich lasach wokół pięciu jezior z urokliwym przejazdem przez most nad jeziorem Radomno.
Beata wystartowała na dystansie średnim na 35,6 km meldując się na mecie z czasem 1:39:13 zajmując 1 miejsce OPEN wśród kobiet.
Organizacja imprezy- rewelacja!!!

Udostępnij:
FaceBook

quark6Start godzina 11. Do pokonania 27 km z około 500 m przewyższenia.
Ustawiłam się w połowie stawki i niestety na pierwszych paru kilometrach czekały ma mnie korki oraz unoszący się w powietrzu kurz. Potem było już tylko lepiej pomijając fakt kilku mało istotnych "peszków".
Trasa PETARDA!!! Mnóstwo singli, szybkich zjazdów oraz sztywnych podjazdów. Dojechałam do mety jako 3 kobieta w Open kobiet😊

Udostępnij:
FaceBook

4W sobotę 6 kwietnia w czwartej edycji Wyścigu Kołodziej Cube MTB Pelplin w miejscowości Rajkowy wystartowało około 280 osób. Zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach: mini ok 25 km oraz maxi ok 45 km. Beata wystartowała na dystansie mini i ukończyła wyścig z czasem 1:26:07. Zajęła 4 miejsce OPEN oraz 1 miejsce w kategorii.
„Pierwszy w tym sezonie start w Rajkowach okazał się wyśmienitym wyborem. Znakomita organizacja, świetnie oznakowana trasa oraz doskonała atmosfera sprawiły, że super się bawiłam!”
Podziękowania dla organizatorów: Pelplińskiego Centrum Sportu oraz Klubu Aktywnego Pelpliniaka za wysiłek i zaangażowanie jakie zostało włożone w perfekcyjne zorganizowanie maratonu.

Udostępnij:
FaceBook