kwidzyn03No to już koniec... koniec serii Maratonów Rowerowych Lang Team 2016.- edycja Kwidzyn. Niektórzy kończyli cała serię mając na koncie 6 wyścigów, a inni debiutowali w tym roku, w serii, jak i debiutowali w ściganiu MTB – brawo Beata za słuszny wybór. Pogoda na ściganie idealna, słonecznie i sucho, chociaż jak się okazało wysuszona, piaszczysta trasa dała się w znaki nam wszystkim.

Godzina 11.15, cały team w sektorach (dystans mini), wystrzał i poszli...... Już na pierwszych kilometrach tumany kurzu, później piasek, piasek i piasek. Były wywrotki, prowadzenie roweru, skurcze i defekty sprzętu, ale każdy z nas dał z siebie 101% swoich możliwości. Wszyscy dojechali szczęśliwie do mety i to się liczy. Nie patrząc na czasy na mecie meldowali się w kolejności:
Tomek Mieczkowski
Bartek Kondratowicz
Tomek Tuniewicz
Heniek Przygoda
Marcin Krasowski
Michał Zarzeka
Kasia Kondratowicz
Beata Stankiewicz
W końcowej klasyfikacji generalnej Kasia zajęła 4 miejsce w kat.K3, Bartek - 13 miejsce w kat.M3 i Tomek M. -38 miejsce w kat.M3.
Co prawda, jeszcze nie koniec sezonu ale start w Kwidzynie tradycyjnie jest kończy nasze teamowe „ściganie“ w sezonie. Uczczone pysznym ciastem – wielkie dzięki Michał!!
Do zobaczenia na trasach w tym i przyszłym roku.

Udostępnij:
FaceBook