Udostępnij:
FaceBook

patronat medialnyMiło nad poinformować, że patronat medialny nad VI Pasłęckim MTB Maratonem, po raz kolejny objął GŁOS PASŁĘKA: www.glospasleka.pl oraz RADIO ESKA.


W tym roku będziecie mogli przeczytać o naszej sportowej imprezie w gazecie DZIENNIK ELBLĄSKI.

Udostępnij:
FaceBook

dre Miło nam poinformować, że kolejny raz sponsorem naszego maratonu będzie firma DRE - drzwi dobrych wnętrz - www.dre.pl

Udostępnij:
FaceBook

kw 2W sobotę 29.09.2018 r. pojechaliśmy w trzyosobowym składzie: Beata, Tomek oraz Marcin do Kwidzyna na Maraton Rowerowy Vienna Life Lang Team.
Tradycyjnie jak co roku w Kwidzynie organizacja oraz oprawa zasługuje na 6 z plusem. Niesamowita atmosfera w miasteczku zawodów usytuowanym przy tajemniczym zamku dała nam kolejną porcję radości.

Udostępnij:
FaceBook

bytow01W słoneczną niedzielę po raz kolejny postanowiliśmy pościgać się na kaszubskich asfaltach. Orlen Wyścig Niepodległości to kolejna szosowa impreza, zorganizowana przez Lang Team w Bytowie. O godzinie 11.00 Beata i Piotrek ruszyli na 73 km interwałową trasę. Beti tradycyjnie zameldowała się na pudle zajmując 2 miejsce w K3. Piotrek zabrał się w kilkunastoosobową grupę którą w dobrym tempie pokonała piękne kaszubskie drogi. Świetna kolarska atmosfera i perfekcyjna organizacja dały nam dużo radości i obietnicę że wrócimy tam za rok.

Udostępnij:
FaceBook